Hvordan gemmer jeg en søgning, så den kan genbruges?

Senest opdateret

Denne vejledning antager at du befinder dig på søgesiden. Har du brug for mere information herom, så læs vejledningen Hvordan søger jeg efter en sag, sagsmappe eller dokument?

1. Hvor gemmer jeg min aktuelle søgning?

Du gemmer din aktuelle søgning ved at bogmærke søgesiden. Du bogmærker søgesiden ved hjælp af din browser. I Firefox klikker du på stjerne-ikonet til højre for webadressen (se markering med rød pil herunder). Det kan variere fra browser til browser, hvordan du gemmer bogmærker.

Forrige Vejledning Hvordan søger jeg efter alle mine aktive sager
Mangler du stadig hjælp? Kontakt os