Introduktion til Sag og Dokument (Videovejledning)

Senest opdateret

Denne video er målrettet nye brugere af Sag og Dokument. Videoen gennemgår hvordan du navigerer i Sag og Dokument.

Næste Vejledning Hvordan sætter jeg specielle rettigheder?
Mangler du stadig hjælp? Kontakt os