Print fra et USB-drev

Senest opdateret

1. Log på printeren og indsæt dit USB-stick i printeren

Billede - Google Fotos – Google Chrome

2. Vælg: "Udskriv fra ekstern hukommelsesenhed"

3. Vælg nu de dokumenter der skal udskrives (1) og tryk på: "Skift indstillinger for at udskrive" (2)

4. Tryk på Start (1) og når printeren har udskrevet kan du trykke: OK (2) og derefter logge ud (3)

Forrige Vejledning Print fra din egen Mac computer
Næste Vejledning Scan et dokument og send det indscannede som en e-mail eller til dit OneDrive
Mangler du stadig hjælp? Kontakt os