Hvordan ser jeg kontaktoplysninger på mine medbedømmere?

Senest opdateret

Log på WISEflow og tryk på fanen: "Bedømmer"

1. Vælg det ønskede flow

2. Scroll ned på siden til du kan se området "Deltagere" og tryk på: "Medbedømmere"

3. Se kontaktoplysninger på medbedømmere

Forrige Vejledning E-læring og videoer om WISEflow (for medarbejdere)
Næste Vejledning Se diverse vejledninger til bedømmerrollen fra UNIwise
Mangler du stadig hjælp? Kontakt os