Åbn Evalueringsportalen

Senest opdateret

Som underviser på KP, kan du finde evalueringsresultater på hold som du er tilknyttet på din uddannelse.

Denne vejledning hjælper dig til at åbne Evalueringsportalen

2. Via KP Intra

Fra forsiden af Intra kan du klikke på "Genveje"(1)

Medarbejder – Google Chrome

Klik på "Evalueringsportalen"(2)

Medarbejder – Google Chrome

Herefter vil du blive viderestillet til login-side eller din forside på Evalueringsportalen

Forrige Vejledning Besvar evalueringer og se resultater
Næste Vejledning Mine evalueringer (Resultater og historik)
Mangler du stadig hjælp? Kontakt os