Indsæt penge på din printkonto

Senest opdateret

1. Gå til https:// og log på med dit KP login
KP Print – Google Chrome
2. Klik på: "Optankning"
Dashboard – Google Chrome
3. Indsæt beløb
  1. Indsæt beløb
  2. Sæt flueben i: "Når du klikker på knappen, Acceptér, acceptérer du betingelserne"
  3. Tryk: "Acceptér og betal"
Elektronisk betaling – Google Chrome
4. Vælg nu betalingsform:
"Dankort/VISA-Dankort"
  1. Udfyld adresse oplysninger
  2. Kortoplysninger
  3. Accepter betingelserne
  4. Tryk: "Betal"
DIBS Easy Payment Gateway for YSoft SAFEQ – Google Chrome

Godkend med MitID app'en

Desktop

Betalingen er nu godkendt

Tryk på: "Tilbage til Ysoft SAFEQ" for at komme tilbage.

Desktop
Mobile Pay
  1. Udfyld adresse oplysninger
  2. Kortoplysninger
  3. Accepter betingelserne
  4. Tryk: "Betal"

Tryk: "Fortsæt"

Godkend på din telefon

Betalingen er nu godkendt

Forrige Vejledning Hvad koster det at printe?
Næste Vejledning Print fra din egen Windows computer
Mangler du stadig hjælp? Kontakt os