Tilføj en sagsmappe eller sag til favoritter

Senest opdateret

1. Fremsøg sagsmappen eller sagen

Når du skal markere en sagsmappe eller en sag som favorit, skal du begynde med at fremsøge sagen. Se evt.: Hvordan søger jeg efter en sag, sagsmappe eller dokument?

2. Marker sagen som favorit

Når du er inde på sagen, markerer du den som favorit ved at klikke på stjernen.

Tilføj en sagsmappe eller sag til favoritter (Vejledning) - Word

3. Sagen fremgår herefter som favorit på forsiden

For at fjerne favorit-markeringen, kan du enten klikke på krydset ud fra sagen på forsiden under ”Favoritter”. Alternativt kan du fjerne markeringen ved samme fremgangsmøde som ovenstående.

Forrige Vejledning Opret en sag i en sagsmappe
Næste Vejledning Rediger eller afslut en sag
Mangler du stadig hjælp? Kontakt os